Adresa a kanceláře

HanseLifter ČR
Konstruktis-Delta s.r.o.
(zastoupení ČR a SK)

V Chotejně 15
102 00 Praha 10
Czech republic
tel.:+420 - 222361974 mail:info@hanselifter.cz

HanseLifter - vše, co očekáváte od silné značky...

HanseLifter

 

Na výrobky Hanselifteru jsou každý den zákazníky kladeny těžké a náročné požadavky. V oblasti manipulace se zbožím a logistiky se naši zákazníci vždy mohou spolehnout na kvalitu Hanselifter. To je náš nejdůležitější úkol a cíl. Naši zákazníci a jejich potřeby jsou pro nás měřítkem.

Kontrola kvality před dodáním

Každé zařízení Hanselifter prochází před tím, než se dodává, komplexní kontrolu kvality. Eliminace chyb předtím, než dojde k poruše - to je služba Hanselifteru, kterou zákazník nevidí.

 

Vysokozdvižné vozíky a nízkozdvižné vozíky jsou zkoumány podrobněji. Zkoušky probíhají dle standartizovaných protokolů a přísných kritérií. Zvláště namáhané části, jako jsou řetězy, kladky, panty, pojistné kroužky apod. jsou podrobovány náročnějším testům. Poté je ověřena funkčnost řídicí jednotky. Dále jsou kontrolovány všechny doplňky.

 

 

Náhradní díly, nonstop servis.

Hanselifter nabízí komplexní servis náhradních dílů pro všechny paletové a vysokozdvižné vozíky.

 

V našem komplexním skladu náhradních dílů v Brémách máme skladem více než 10000 položek náhradních dílů na cca 1500 m2 skladové plochy. Hanselifter dodává náhradními díly pro celý Evropský trh.

 

Všechny náhradní díly jsou evidovány pomocí výpočetní techniky. Díky tomu můžete snadno a rychle objednat a obdržet požadovaný náhradní díl. Hanselifter nabízí také možnost doručení ve stejný den, pokud je objednávka přijata do 15.00 hodin. Normální dodávka obvykle trvá 2 až 3 dny.

 

Certifikáty a inspekce

Aby byla zajištěna vysoká úroveň bezpečnosti našich výrobků jsou tyto samozřejmě vybaveny všemi bezpečnostními certifikáty:

 

Se značkou CE výrobce dokladuje, že se zařízení vyrábí podle směrnice ES o strojních zařízeních. Každému zařízení bylo vydáno prohlášení o shodě. Obsahuje informace o typu klasifikace, používané v souladu s německými a evropskými normami.