Hanselifter - značka kvality

Ve světe HanseLifter se můžete vždy spolehnout na tyto věci:

 

  • Spokojenost zákazníků
  • Bezpečnost a ochrana osobních údajů
  • Kvalita produktů a velmi dobrý poměr kvalita×cena
  • Krátké dodací lhůty
  • Dobré vyřešení reklamace

 

Spokojenost zákazníků

Spokojený zákazník je naším nejcennějším aktivem. Pokud však máte nějaký námět na zlepšení, tak nás neváhejte kontaktovat. Dle možností se budeme snažit Vašim přáním vyhovět a věříme, že společně vybudujeme ještě lepší služby.

 

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Samozřejmě veškeré Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Žádná data třetím stranám o zákaznících ani dodaných produktech neposkytujete. 

 

Kvalita produktů a cen bezpečnost

S nákupem produktu HanseLifter získáte nejen přesný popis produktu, ale i záruku, že dodaný stroj je před expedicí podroben kvalitní a důkladné kontrole kvality. Všechny produkty HanseLifter samozřejmě splňují nejnovější evropské bezpečnostní normy.

 

Dodací lhůty

Obvykle odešleme Vaši objednávku nejpozději do 48 hodin po obdržení platby. Pokud to není možné, tak Vás telefonicky kontaktujete a sdělíme Vám předpokládaný termín dodání. Avšak po vystavení proforma-faktury je již objednateli termín dodání sdělen a ten je dále neměnný.


This file was downloaded with an evaluation copy of the SuperBot Offline Browser. This message is not added by licensed copies of SuperBot.